Privatumo politika

Asmens duomenys, kuriuos kaupsiu www.papuosalubutikas.lt  yra tik tie, kuriuos Jūs savo noru pateikėte svetainėje ir sutinkate, kad jie būtų tvarkomi remiantis šiomis nuostatomis:

  • Asmens duomenysyra asmens vardas ir pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris.
  • Visi šie duomenys naudojami asmens identifikavimo tikslais, laikantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų.
  • Informuoju, kad svetainėje papuosalubutikas.ltrenkami tik tie duomenys, kurie yra būtini užsakymui įvykdyti, prekių tiekimo ir pristatymo tikslais. Jūsų telefonas, elektroninio pašto adresas bus naudojami tik tuo tikslu.
  • jūsų duomenys gali būti naudojami marketingo tikslais: siųsti naujienlaiškius, informuoti apie pasiūlymus ar galiojančias akcijas, konkursus, žaidimus, kaip leidžia įstatymai.
  • apie jūsų asmens duomenų tvarkymą nustatyta tvarka pranešime Lietuvos Respublikos valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Asmuo turi teisę keisti ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą asmeninę informaciją pranešdamas apie tai adresu droblyte.patricija@gmail.com

Dėl asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims.

Visi svetainėje surinkti asmens duomenys yra naudojami tik mano individualios veiklos reikalams, neturiu teisės jų perduoti trečioms šalims, tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Garantuoju, kad visa jūsų asmeninė informacija lieka tik šioje svetainėje. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jei reikia  – susisiekti su jumis dėl užsakymų ar kitų klausimų.

 Slapukų (Cookies) ir internetinio stebėjimo panaudojimas.

Svetainė www.papuosalubutikas.lt naudojasi „Google Analytics“ tinklalapio analizės paslauga / kurią teikia Google Inc. Google Analytics“/, t.y. internetinio srauto slapukus, kurie padeda matyti kokius puslapius vartotojas lanko.

Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje tik statistinės analizės tikslais.

Šią informaciją Google naudos veiksmams svetainėje įvertinti, svetainės operatoriams skirtoms ataskaitoms apie svetainės aktyvumą sudaryti bei kitoms su svetaine ir interneto naudojimu susijusioms paslaugoms teikti.

Google gali persiųsti šią informaciją trečiosioms šalims, jeigu to reikalauja įstatymai arba jei šios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google pavedimu.

Bet kokiu atveju, Google Jūsų IP adreso nesusies su kitais Google turimais duomenimis. SVARBU: slapukai savarankiškai neidentifikuoja konkretaus asmens.

Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo, naršyklėje pasirinkdami tam tikrus nustatymus.

Tačiau tokiu atveju Jūs negalėsite išnaudoti visų svetainės teikiamų funkcijų.

Naudodamiesi elektroninės parduotuvės www.papuosalubutikas.lt  teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Jūsų pateiktų duomenų Google apdorojimu aukščiau aprašytu būdu ir nurodytais tikslais ir sutinkate laikytis šių Taisyklių.